ANA SAYFA
WIN2000 INDEX
BANA YAZIN

   Uzaktan Erişim

Uzaktakiler hep uzakta mı kalacak?

Yeni Şirket'in ön koşulu güçlü uzaktan erişim olanaklarına sahip olmak. Bu doğrultuda öncelikle, şirketinizin bölge müdürlükleri, üretim birimleri, mağazaları, saha satış elemanları için uzaktan erişim sağlıyoruz. Ardından, ürün sağlayıcılarınız, dağıtmcılarımız, bayileriniz ve müşterileriniz için uzaktan erişimi olanaklı kılıyoruz.

Farklı İhtiyaçlar İçin Doğru Çözümler
Farklı ihtiyaçlar farklı çözümler gerektiriyor. Uzaktan erişim ortamınız kiralık hat mı, internet mi, telefon hattı mı yoksa uydu haberleşmesi mi olmalı? Yoksa birkaçı birden mi? Sunucu-istemci mi yoksa internet mimarisi mi size daha uygun? Doğru yanıtları bulmak ve uygulamak bizim uzmanlık alanımız.

MS Windows NT Terminal Server
Microsoft WTS ve Citrix MetaFrame ile merkezde çalışan programlarınızın uzak birimleriniz tarafından kullanımını sağlayan ekonomik çözümler sağlıyoruz.

MS Internet Information Server
Microsoft IIS ile web sitenizi kurmanız ve koyacağınız bilgileri şirket içi/dışı kullanıma açmanız için uygun bir platform oluşturuyoruz. MS ISS üzerinde yayımlayacağınız veri ve uygulamalarınıza, izin verilen internet kullanıcıların sadece web tarayıcı kullanarak erişimini sağlıyoruz.

MS BizTalk Server
BizTalk ürün sağlayıcılarla ve dağıtıcılarla EDI (Electronic Data Interchange) formatında program entegrasyonunu hedefleyenler için geliştirilmiştir. Birlikte iş yapan şirketlerin farklı bilgisayar uygulamaları arasında otomatik veri transferi sağlayarak ortak çalışmayı kolaylaştırır. Desteklediği XML teknolojisi nedeniyle sistem farkı gözetmez.

CITRIX Nfuse
Uygulama programlarınızın web sitenize konmasını ve uzaktaki kullanıcılar tarafından kullanılmasını sağlar. Kullanıcılar gereken programlara web tarayıcıları ile ulaşırlar. Son kullanıcılara verilen destek hizmetlerini önemli ölçüde azaltır.

CITRIX Extranet
Uzak kullanıcılarıyla aralarında internet üzerinden sanal bir özel ağ (VPN) oluşturmak isteyenlere çözüm sağlar. İnternet'in sağladığı düşük maliyetli erişim alternatifiyle uzak ofis ya da kullanıcılarıyla iletişim kurmayı seçen şirketlerin, riskten arındırılmış güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlar.

Make your own free website on Tripod.com