ANA SAYFA
WIN2000 INDEX
BANA YAZIN

   Ağ Altyapı Çözümleri

Networkünüz işleri yetiştirmekte zorlanıyor mu?

Ağ (network) yapıları üzerindeki yük yeni uygulamalarla her geçen gün artıyor. Bilgilere her lokasyondan, gerektiği an ulaşılmak isteniyor. Standart veri iletimi yanında, ses ve görüntü iletimi için de aynı hatlardan yararlanılıyor.

Artan bu ihtiyaçlar iyi tasarlanmış, performanslı, genişleyebilir ve kolay yönetilebilir ağ altyapıları gerektiriyor.

TEPUM, hem Yerel Alan Ağı (LAN: Local Area Network) hem de Geniş Alan Ağı (WAN: Wide Area Network) ortamlarında profesyonel çözümler sağlıyor.

TEPUM'un bu alanındaki farklılığı yazılım teknolojilerine, sunucu ve işletim sistemlerine, aktif ağ ürünlerine ilişkin farklı uzmanlıkları bir araya getiren bir teknoloji, sistem ve network entegratörü olmasından kaynaklanıyor.

LAN Çözümlerimiz
TEPUM Türkiye'de LAN teknolojilerinin yaygınlaşmasında öncü bir rol oynadı.
LAN alanında, yüksek performanslı ürünlere sahip Cisco, Lucent, Intel ve 3Com gibi üretici firmaların çözüm ortağı olarak, bu çözümlerin tasarım, kuruluş ve desteğini sertifikalı uzmanlarla sağlıyoruz.

Bilginin hızlı paylaşımı için kurumların tüm çalışma noktalarını birbirlerine ve diğer firmalara bağlama ihtiyaçları geniş alan ağlarının önemini artırdı.

TEPUM olarak bu alanda Cisco, Lucent, Intel ve Motorola ürünleri ile Frame Relay, ISDN, E1, xDSL, X.25, kiralık hat ortamlarında yüksek performanslı, kolay yönetilebilir WAN çözümleri gerçekleştiriyoruz.

Sniffer
Sniffer ile ağ üzerinde olup bitenlere ilişkin bir çok istatistiği gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Uygulamaların kullanımı, en çok trafik yaratan sistemler, trafik matriksi, band genişliği kullanımı, protokol dağılımı, hata sayıları, frame/cell sayıları, bağlantı durumu ... gibi.
Yüzlerce ağ ve uygulama probleminin gerçek nedenlerini otomatik olarak belirler. Sorunlara yönelik çözüm önerileri getirerek, verimliliği artırır ve ağ kesintilerini azaltır.
Routing Expert, Database Expert, (MS SQL, Oracle, Sybase), Microsoft Expert, Frame Relay Expert, Network Expert, ATM Expert, Switch Expert, Voice over IP Expert ...

Make your own free website on Tripod.com